nabidka

Orchestr Václava Marka připraví na Vaše přání nejen koncertní vystoupení, které bude všechny bavit celý večer a stane se tak pro Vaše hosty jednoduše nezapomenutelným! Produkci je možné zasadit do 50. – 60. let 20. století s osvěžujícími výlety do modernější repertoárové éry, či naaranžovat nejnovější hity do gentlemanské podoby za doprovodu dechových nástrojů… Můžeme také Vaši společnost překvapit nejrůznějšími účinkujícími, speciálními hosty a předními interprety.

Vystoupení na společenských akcích různého druhu, koncertech, reprezentačních plesech, městských slavnostech, firemních akcích, společenských událostech komornějšího charakteru i jako doprovod k divadelním představením apod.

Od všech Vašich splněných přání se také odvíjí cena – důležitá je délka a typ produkce, speciální přání v nabídce repertoáru, přizvaní umělci, atp. Neváhejte nás kontaktovat, nabídku Vám připravíme k Vaší plné spokojenosti a přesně na míru. S Orchestrem Václava Marka se nudit nebudete!

OVM spolupracoval či aktuálně spolupracuje s Vláďou Hronem, Kateřinou Brožovou, Ondřejem Rumlem, Yvonne Přenosilovou, Alešem Cibulkou, Věrou Nerušilovou nebo legendárním Richardem Adamem.